نرم‌افزارهای حسابداری رایگان ایرانی و خارجی

بسیاری از صاحبان کسب و کارهای بزرگ و همچنین کسب و کارهایی که به تازگی شروع شده‌اند، به دنبال مدیریت بهتر کارها هستند. آنها سعی در بهبود سرعت و عملکرد کارکنان و همچنین تلاش برای انجام کارها به بهترین شکل ممکن دارند.

بسیاری از صاحبان کسب و کارهای بزرگ و همچنین کسب و کارهایی که به تازگی شروع شده‌اند، به دنبال مدیریت بهتر کارها هستند. آنها سعی در بهبود سرعت و عملکرد کارکنان و همچنین تلاش برای انجام کارها به بهترین شکل ممکن دارند. در دسته رشته‌های پرمتقاضی، حسابداری قرار دارد، اما در بسیاری از موارد، پیچیدگی کارها می‌تواند باعث بروز مشکلاتی در سازمان‌ها شود. برای حل این مشکل، نرم‌افزارهایی طراحی شده‌اند تا منجر به کاهش خطای انسانی شوند و به پیشرفت مجموعه مورد نظر کمک کنند. در اینجا، می‌خواهیم با ۱۰ نرم‌افزار حسابداری رایگان آشنا شویم و مزایا و معایب هر کدام را مورد بررسی قرار دهیم.

هدف همه سازمان‌ها، بهره‌وری بالا و مدیریت با کیفیت است. به همین دلیل، استفاده از یک نرم افزار حسابداری می‌تواند بهبود مهمی در بهره‌وری سازمان‌های مختلف ایجاد کند. با توجه به اینکه حسابداری شامل طیف گسترده‌ای از فعالیت‌ها است، اگر تمامی امور حسابداری به صورت دستی و بدون نرم افزار انجام شود، کار تا حدی پیچیده و دشوار خواهد بود. استفاده از نرم‌افزار حسابداری رایگان، به سازمان‌ها کمک می‌کند تا فرصت بیشتری برای مدیریت و اجرای استراتژی‌های جدید داشته باشند. مهمترین دلایل استفاده از نرم‌افزار حسابداری عبارتند از:
• کاهش هزینه‌ها
• کمک به وظایف مالیاتی
• پیش‌بینی جریان نقدینگی
• مکانیزه شدن وظایف مازاد
• فراهم کردن دسترسی وسیع
• فراهم کردن صورت‌حساب‌های دیجیتال

بهترین نرم افزار حسابداری رایگان

نرم افزار حسابداری رایگان یک فناوری ابری یا دسکتاپ خودکار است که به صاحبان مشاغل و متخصصان مالی اجازه می دهد تا حساب های یک کسب و کار کوچک را به صورت رایگان از طریق رایانه خود مدیریت کنند. البته، حتی بهترین نرم افزار رایگان نیز قدرتمندترین گزینه نرم افزار حسابداری شما نخواهد بود. اگر می خواهید به جدیدترین نوآوری های حسابداری برای کسب و کار کوچک خود دسترسی داشته باشید، باید هزینه آن را بپردازید؛ با این حال، بررسی بهترین گزینه های نرم افزاری برای مشاغل کوچک به شما این ایده را می دهد که آیا می خواهید برای این منبع مالی هزینه کنید یا خیر. بهترین نرم افزارهای حسابداری رایگان عبارتند از:
۱٫ Wave
۲٫ Sunrise
۳٫ ZipBooks
۴٫ Akaunting
۵٫ SlickPie
۶٫ GnuCash
۷٫ CloudBooks
۸٫ Zoho Invoice
۹٫ QuickBooks Online
۱۰٫ NCH Express Accounts

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *