حسابداری مشاغل مختلف

انتخاب یک نرم‌افزار حسابداری مناسب که به سادگی و با دقت و قدرت بتواند سیستم مالی مجموعه کاری را مدیریت کند، به عوامل زیادی بستگی دارد. نیازهای مشاغل گوناگون متفاوت هستند و باید این نیازها را شناخت تا بتوان به درخواست‌های مطرح شده پاسخ درستی داد.

سیستم حسابداری وظیفه دارد پیچیدگی امور را تقلیل داده و نظم و انضباط را ایجاد کند. بنابراین، سادگی استفاده یک شرط مهم است که با حداقل دانش حسابداری و کامپیوتری و بی‌نیاز از حسابدار، بتوان تمام گزارشات لازم را با در نظر گرفتن همه جزئیات تهیه کرد. سرعت عمل و چابکی در دسترسی به خروجی‌های نرم‌افزار، خصوصاً در زمانی که حجم عملکردها بالا و میزان تراکنش‌ها افزایش می‌یابد، از اهمیت بالایی برخوردار است.

امنیت اطلاعات و طیب خاطر از عدم دسترسی‌های غیرمجاز و حفظ و حراست از کیان دیتاهای موجود در نرم‌افزار حسابداری، اولویت بسیار مهمی دارد. تمام نرم‌افزارها برای استفاده نیازمند یک بستر سخت‌افزاری هستند. هرچه سخت‌افزار مورد نیاز سهل‌الوصول‌تر باشد، استفاده از نرم‌افزار راحت‌تر خواهد بود. در بسیاری از موارد لازم است که به واسطه نوع عملکرد با نرم‌افزار، سیستم حسابداری بر روی سیستم‌های خاص مانند سیستم‌های تاچ و یا پوزهای فروشگاهی نصب شود. همچنین، باید در محیط شبکه بتوان چند کاربر در حین واحد از نرم‌افزار استفاده کرد و یا از خارج از محیط کار دسترسی به اطلاعات نرم‌افزار محل کار داشته و عملکردهای مالی را رصد کرد.

نرم‌افزار حسابداری پرنس یک نرم‌افزار ساده و آسان است که جهت مشاغل مختلف نسخه تخصصی شده‌ای دارد. از آن به راحتی و بدون نیاز به هیچ پیشنیازی از علم کامپیوتر و یا زبان حسابداری می‌توان استفاده کرد. شعار سرعت، دقت و سهولت سرلوحه طراحی تمام نسخه‌های مختلف نرم‌افزار حسابداری پرنس است. با حداقل ورود اطلاعات، می‌توان حداکثر خروجی مورد نیاز را به شکلی گویا و روان از نرم‌افزار دریافت کرد و ازین خروجی‌های بدست آمده برای اتخاذ بهترین تصمیم در سیاست‌های کاری استفاده کرد.

نرم‌افزار حسابداری پرنس، یک نرم‌افزار حسابداری با امنیت بالاست که هیچگاه اطلاعات شما گم نخواهد شد. دسترسی‌های غیرمجاز با پروتکل‌های دقیق امنیتی کنترل می‌شوند و هیچگونه محدودیتی برای نوع سخت‌افزار و بستر مورد نیاز نرم‌افزار وجود ندارد. همچنین، امکان اتصال به سخت‌افزارهای جانبی مختلفی وجود دارد تا بهترین شکل ممکن در مکانیزه شدن کمک کند.

نرم‌افزار حسابداری پرنس در یک محیط تک‌کاربره و یا محیط شبکه با کاربران همزمان ارائه خدمات می‌دهد و مدیر مجموعه یا هر کسی که مجوز لازم را دریافت کرده باشد، می‌تواند از هر جای دنیا با استفاده از گوشی موبایل خود ( Android / IOS ) تمام اطلاعات لازم از مجموعه خود را کسب کند و با احاطه و کنترل کامل محیط، تصمیمات مدیریتی لازم را اعمال کند.

در داشبورد مدیریتی این نرم‌افزار، امکان بررسی همه جزئیات مالی و حسابداری وجود دارد و در کلیه فرم‌ها از یک راهنمای ساده و روان به همراه تصاویر و مثال‌های لازم استفاده شده است تا به کاربر در آموزش سریعتر و استفاده کاملتر از نرم‌افزار کمک شود. نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار بسیار ساده و تنها با چند کلیک انجام می‌شود و شبکه گسترده خدمات پس از فروش نرم‌افزارهای پژواک در سراسر کشور امنیت خاطر کاربران را تضمین می‌کند تا به سادگی حساب‌های خود را به نرم‌افزار حسابداری پرنس بسپارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *