اتصال نرم افزار پرنس به سایت فروشگاهی ووکامرس
آموزش اتصال به سایت فروشگاهی نرم افزار پرنس

پلاگین وردپرس مربوط به افزونه اتصال به سایت فروشگاهی

اتصال نرم افزار حسابداری پرنس پژواک به سایت فروشگاهی

امروزه داشتن یک سایت فروشگاهی برای کسب و کارها بسیار اثربخش و مفید است، اما یکی از مشکلات استفاده همزمان از سایت فروشگاهی و نرم افزار حسابداری، عدم یکسان سازی اطلاعات فی ما بین آن هاست و مشکلات متعددی از جمله (عدم اطلاع رسانی به سایت در خصوص موجودی کالا در نرم افزار حسابداری) و (عدم اطلاع رسانی به نرم افزار در خصوص فروش های انجام شده توسط سایت فروشگاهی) و همچنین (عدم به روزرسانی قیمت و سایر جزییات و لیست کالاها در سایت فروشگاهی) و … را برای کسب و کار ایجاد می کند.

بسته اتصال سایت فروشگاهی به نرم افزار حسابداری پرنس به سادگی قابلیت اتصال انواع سایت فروشگاهی به نرم افزار را فراهم می کند. فارغ از زبان برنامه نویسی سایت فروشگاهی با استفاده از این بسته اتصال، ارتباط مستقیم سایت و نرم افزار حسابداری برقرار می گردد و بدون نیاز به صرف زمان و هزینه اضافی برای نیروی انسانی، اطلاعات مفید بین سایت فروشگاهی و نرم افزار حسابداری مبادله می گردد.

اتصال نرم افزار پرنس به سایت فروشگاهی ووکامرس
آموزش اتصال به سایت فروشگاهی نرم افزار پرنس

مزایای افزونه اتصال پرنس به وب سایت

با استفاده از این بسته، اطلاعات سایت فروشگاهی دائماً با نرم افزار حسابداری یکسان سازی می شود و همواره قیمت، موجودی و سایر جزییات کالاها در سایت فروشگاهی با اطلاعات دریافت شده از نرم افزار هماهنگ می گردد، از طرفی فاکتور کالاهایی که توسط سایت فروشگاهی عرضه شده اند به صورت مستقیم و بدون دخالت نیروی انسانی و صرف هزینه و زمان برای آن، در نرم افزار حسابداری درج می گردد.

با توجه به اینکه عموما وب سایت ها با وردپرس طراحی می شوند (طبق آمار جهانی بیش از 70 درصد وب سایت ها، با وردپرس طراحی می شوند)، تیم تولید نرم افزار پژواک تصمیم گرفت که پلاگین وردپرس مربوطه را نیز طراحی نماید و در اختیار عموم قرار دهد، در صورتی که ویژگی بسته اتصال به سایت فروشگاهی را خریداری نمایید، با نصب پلاگین در وب سایت خود می توانید ارتباط بین نرم افزار و وب سایت خود را برقرار نمایید.

آموزش کار با ویژگی اتصال نرم افزار حسابداری پرنس پژواک به وب سایت

 

 

 

چنانچه مشاهده این فیلم در وب سایت به دلیل مشکل سایت آپارات برای شما مقدور نیست، می توانید از لینک زیر نیز برای تماشای فیلم استفاده بفرمایید.

مشاهده فیلم به شکل مستقیم از وب سایت آپارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *