نرم افزار حسابداری موبایل فروشی و لوازم جانبی (پیام)

نرم افزار حسابداری موبایل فروشی و لوازم جانبی (پیام)، از خانواده نرم افزار پرنس بهترین نرم افزار حسابداری ویژه فروشندگان خط (سیم کارت) ، گوشی موبایل ، لوازم جانبی ، تلفن های ثابت و تعمیرات موبایل می باشد که بصورت تخصصی تمام نیازهای مرتبط را پاسخ داده و با طراحی آسان وگویا وصرفاً با استفاده از help (راهنما) درون نرم افزار می توان به راحتی با نرم افزار ارتباط برقرار کرد و از قابلیت های آن به بهترین شکل ممکن استفاده نمود.

جهت فروش خط موبایل (سیم کارت) می توان با وارد کردن گروه های مختلف ، اپراتورها (همراه اول ،ایرانسل ،رایتل و…) را تعریف نمود وسپس خط های هر اپراتور را در گروه مرتبط تعریف کرد و هر جزئیاتی که لازم باشد (صفر، کارکرده، رند، مبلغ بدهی، مشخصات مالک و…) را به شماره خط انتساب داد و در صورت فروش اقساطی با استفاده از ویژگی تقسیط در نرم افزار می توانید هر آنچه که لازم است را به صورت انعطاف پذیر توسط نرم افزار پیاده سازی نمایند.

صدور دفترچه قسط، محاسبه سود اقساط طی فرمول های مختلف، محاسبه تاخیر و دیرکرد ،همه قابل اجرا می باشد. می توان کل عملیات کاری مجموعه را به بخش های مختلف تقسیم نمود. مثلا فروش سیم کارت ،فروش گوشی ، تعمیرات ،فروش لوازم جانبی ، نرم افزار و … و هر بخش مستقلاً سیستم مالی خود را داشته باشد و هزینه و درآمد های آن مشخص باشد وهمچنین در کنار آن بتوان که گزارش های کلی از تمام بخش ها ی نرم افزار باهم دریافت نمود و یا اینکه هر قسمت از کار اگر به صورت اجاره و یا درصدی در اختیار شخص دیگری باشد ، در نرم افزار قابل مدیریت باشد.بنابراین در این نرم افزار فروش اقساطی موبایل به راحتی و به صورت مدیریت شده ممکن می باشد.

مدیریت موجودی کالا،مدیریت محاسبه سود و زیان وهزینه و درآمد،حساب های اعتباری اشخاص و تامین کنندگان کاالا ،چک های دریافتی وپرداختی،حساب سرمایه گذاران وسود منتسب به آن ها ،دریافت چک های اقساطی و محاسبه ارزش نقدی آن ها ، انبارگردانی ، دفاتر حسابداری و ترازنامه وهزاران قابلیت که به سادگی در نرم افزار پیاده سازی شده و به راحتی می توان از آن استفاده نمود. همچنین قبل از خرید شما می توانید با دریافت نرم افزار حسابداری موبایل فروشی رایگان (نسخه دمو)، امکانات موجود در این برنامه حسابداری موبایل فروشی را بررسی بفرمایید.

با استفاده از گزارش های تحلیل آماری می توان که بر روی جداول و نمودارهای مختلف انواع گزارش ها و خروجی ها را دریافت نمود وگزارش های مقایسه ای را از سیستم استخراج کرد و به راحتی بر اساس نمودارها و گراف ها در کسری از ثانیه ، نتیجه عملکردهای خود را مشاهده نموده و ضمن آسیب شناسی خطاهای موجود به تقویت نقاط قوت خود پرداخت تا در نهایت بتوان به کارایی مجموعه افزود و باعث افزایش راندمان و سوددهی باشیم .همچنین ضمن مدیریت حساب های بانکی ،امکان چاپ چک های پرداختی از هر بانک توسط سیستم و به وسیله دستگاه های چاپگرمعمولی مقدور بوده که باعث افزایش ضریب امنیت اسناد صادر شده می باشد و در نهایت می توان با کمال دقت و ظرافت و با در نظر گرفتن همه جزئیات ،مدیریت مالی وسیستم حسابداری خود را  با اطمینان به نرم افزار حسابداری فروشگاه موبایل (پیام) سپرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *